top of page

 Passionfruit

self Love  

meditation

yoga 

Online Joga Studio

Vítám te v novém konceptu online jogového studia

Přínáším ti možnost zavést jógu do svého každodenního života. Vytvořila jsem speciální Jógové programy, které jednoduše zvládneš - ideálně ráno ještě před svými povinnostmi. Budeš mile překvapená, jaké má ranní joga neskutečné učinky na tělo i na mysl. Celý den pak budeš naladěná na vlnu energie, spokojenosti a štěstí. Navíc, po pravidelné  ranní meditaci ucítíš klid a vyrovnanost, že tě už běhěm dne jen tak něco nerozhodí.

Mým  jemným a laskavým prístupem te povedu k bezpodmínecné lásce k sobe a vysoké úcte k prírode a životu.

Výhody online jogy naživo

Joga probíhá naživo v reálném čase přes platformu ZOOM, kde vidiš nejen ty mě, ale i já tebe a dokonce i všechny navzájem - pokud budeš chtít

Jogování z domů ti ušetří spoustu času jako dojíždění, parkování, chystání

Online lekce jsou cenově výhodnější, jelikož nevyžadují vysoké provozní náklady

Výhoda oproti klasickému videu a mému programu je to, že je lekce interaktivní, při joze nebo po ní se mnou či se skupinou můžeš sdílet otázky a komentáře.

Pravidelnost vysílání a podporující komunita zajistí, že joga bude konečně součástí tvého života a nejen "Jednou,,,, Až......."

Co ti joga do tvého života prinese?

Praktikování FLOW YOGY přináší úlevu od bolesti jak na fyzické, tak duševní. Tím, že uvolníme tělo, rozproudíme zablokované energetické dráhy, rozpustíme stres, úzkosti a napětí. Když je tělo uvolněné, srdíčko se nemusí tolik namáhat a pumpovat, což může dokonce vést k regulaci krevního tlaku. Upraví se ti metabolismus a zažívání, což v důsledku to může pomoci i váhové redukci. Získáš flexibilitu, sílu, zpevníš celé tělo. Zvýší se hladina tvé enegrie i tvého životního elánu, ale na druhou stranu se ti bude lépe spát.

Je to pro tebe?

STAV MYSLI

Miluješ jogu, ale nedaří se ti ji zapojit do denního života?

Chtěla by jsi s jogou začit, ale už dlouho to odkládáš?

Tvůj denni harmonogram ti nedovolí navštěvovat lekce jogy?

Řikáš si, od pondělí začnu, ale vydrži ti to pouze pár dní?

Zdá se ti, že si málokdy najdeš chvilku sama pro sebe?

AKTUÁLNÍ STAV

Nezáleží na tom, zda s jogou začínáš a nebo jsi již pokročilá. Věk také neni dúležitý, pokud je pohyb proveden správně a vědomě.

Zdravotní omezení se ovšem musí probrat s lékařem a na tomto základě přizpůsobíme pohyb, sama nabízím poradenství - joga na míru, kterou můžeš získat v rámci balíčku DIAMOND zdarma.

Probud v sobe radost ze života !

Nabídka programu

Vyber si program, kerý ti bude nejlépe vyhovovat...

We%20are%20all%20affecting%20the%20world
Mickey%20Yoga%20Session-3_edited.jpg
EC37EDF1-7495-4B50-9628-1AAA8C270BC8_edi

30 Denní progam

SILVER

 

249 Kč

30 Denní program

GOLD

399 Kč

90 Denní program

DIAMOND

1,199 Kč

2 x týdně lekce dle výběru

Hodnoda jedné lekce je 80 Kč, ušetříš tedy 391 Kč

Na lekce se mužeš  připojit pouze ve vysílacím čase - nutno předem potvrdit

2 x týdně 40 min lekce ranní

2 x týdně 60 min lekce večerní

Hodnoda jedné lekce je 80 Kč, ušetříš tedy 881 Kč

Přístup do uzavřené FB skupiny, kde jsou uloženy lekce daného týdne. Když lekci naživo nestihneš, máš možnost si ji přehrát vždy do neděle veřera. Take zde můžeme všichni nazvájem komunikovat a sdilet

2 x týdně 40 min lekce ranní

2 x týdně 60 min lekce večerní

Hodnoda jedné lekce je 80 Kč, ušetříš tedy 2,641 Kč

Přístup do uzavřené FB skupiny, kde jsou uloženy lekce daného týdne. Když lekci naživo nestihneš, máš možnost si ji přehrát vždy do neděle veřera. Take zde můžeme všichni nazvájem komunikovat a sdilet

Individuální plán na základě testu o tvém zdravotním a tělesném stavu včetně 20 min online poradenství v hodnotě 990 Kč  ZDARMA

Vyzkoušej si první lekci zdarma

Jak to celé funguje?

Po dobu svého programu dostaneš speciální kódy na email. Bude to odkaz na který klikneš a ten tě přesměruje přímo k nám do studia na platformě ZOOM. Krátké video o tom, jak se používá ZOOM bude také v této FB skupině.

Přihlásit se můžeš z jakkéhokoliv zařízení. Účet u ZOOM taky není nutný. Pokud se budeš připojovat z telefonu, doporučuji si stáhnout aplikaci. Je jen na tobě zda s námi budeš chtít sdílet obraz či nikoliv.

Místnost se otevře 5 min před začátkem. Prosím, je nutné aby jsi byla nejpozději na čas vysílání. Po skončení lekce bude prostor na krátké sdílení a případné dotazy. Lekce se pak nahraje na FB do uzavřené skupiny. V této skupině dostaneš mou podporu na dotazy, články a videa. Také je to komunikační platforma kde můžeš sdílet své pokroky...

Rozvrh lekcí

PONDĚLÍ

FLOW YOGA

18:00- - 19:00

ÚTERÝ

STŘEDA

FLOW YOGA

7.00 - 7:40

ČTVRTEK

PÁTEK

FLOW YOGA

7.00 - 7:40

SOBOTA

NEDĚLE

VINYASA

18.00 - 19:00

REFERENCE

Jóga s tebou, Michalko, je vždy potěšeni na duši a nejlepší start dne❤️ Karolina K.

Miško jsi hrozně milá a inspirativní bytost. Nabíjíš lidi kolem sebe pozitivní energií a úsměvem. Jen tak dál :) Denča V.

Miška mě naučila se každé ráno smát a nastavit si klid v duši :) je to sluníčko :) její lekce jsou prospěšné pro tělo i duši. Petra

Úžasná lektorka s moc milým hlasem, cvičení s ní je opravdu velká relaxace. Marketa M.

Dlouho jsem hledala tu pravou, zábavnou on line jogu. A je to konečně tady! Neskutečná inspirace, vždy pomoc když nevím jak správně udělat některe asány, jedinečná pozitivní osobnost tj.Mickey.Joga s Mickey mě nejvíce baví, ikdyž nejsem pružně stavěná tak vím, že s touto jogou se to změní. Majda Z

Hodiny v tvém podání jsou velmi příjemné (příjemná hudba, hlas..) cviky důkladně vysvětlené, zacvičit si muže i nováček jako já. Aneta V.

Před cvičením jógy s Mickey, jsem byla na józe cca 2-3krat.. Ale jóga s Mickey je úplně jiná, než kterou jsem zažila v jóga studiu.. Jóga s Mickey je super, hned mě oslovila a když mám možnost, tak sní cvičím. Jsem pak šťastnější a na druhý den jde i poznat na těle. Mickey vás jógou nejen posílí, uvolní atd., ale i zbaví stresu a zahřeje u srdce ❤️. Mickey krásně propojuje i meditaci. A to, že to v těžké chvíli dělala zadarmo lidem, je jen další úkaz jejího srdíčka plné lásky 💋. Doporučuji! Katka K.

Anchor 3
IMG_3628_edited.jpg

Milá joginko,

Jmenují se Michaela a jsem lektorka jógy. Moje vzdělání zahrnuje přes 300 hodin YTT Certifikace - kombinované s mnoha workshopy a kurzy prohlubující vědomosti o těle, energiích, tantry, sebelásky, ženství a meditace.

Mé znalosti dovolují vést typ jógy Vinyasa Flow, Hatha a Yin. Průběžně absolvuji doplňkové a prohlubující vzdělání ohledně anatomie těla, asán a jejich zdravotní korektnost.

Díky své ceste jsem se naucila šírit pozitivní vibrace, lásku a potešení  a stalo se to mou životní vášní.

Sama jsem si prošla absolutně úžasnou a transformativní cestou, kde jsem se z neštastné larvy stala nádherným motýlem.  Nyní bych ráda povzdudila i tebe, aby jsi věřila v samu sebe a své sny. I při józe se často budeme spojovat se svým vnitřním světem a prohlubovat lásku, porozumění k tomu, že jsme dokonalé tak jak jsme, ve své nedokonalosti. Když vyléčíš sama sebe, potom teprve můžeš svým světlem rozzářit své okolí. Když budeš spokojená ty sama, bude celá tvá rodina i okolí...

Neco málo o me

Narodila jsem se v Havířově, ale již 10 let žiji v zahraničí. Momentálně jsem se usadila ve Španelsku, Alcudia na ostrově Mallorca. Vyučuji zde jógu na pláži s projektem Active Mallorca,  ve studiu Yoga by Ohm, a také jógu pro hotely, wellness joga retreats a další privátní akce.

 

Kromě jógy jsem milovník přírody a života. Užívám si volnost pohybu při tanci, zpívání a smíchu. Tyto aktivity jsou nedílnou součástí mého života. Již 12 let jsem interiérová návrhářka a tedy mám vášeň pro všechno, kde můžu být kreativní. Maluji, vyrábím, tvořím......vyjadřuji svou radost ze žití. Dovoluji si také říci, že jsem výborná kuchařka a libuji si ve výrobě spoustu domácích produktů, jelikož žijeme bio - eco - vegan a tak vypadá jak má kosmetika, tak kuchyně.

Také nadevše miluji jezdit na prkně, ať už je to skate, surf a nebo snowboard, při jízdě pocituji volnost a o to mě v životě jde.

Bude mi ctí, když se spojíme...Namaste

Thank you, I shall be in touch shortly.

Napiš mi!

WhatsApp +420 775 908 954

Yoga_passionfruit

  • Instagram
bottom of page